Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 

 

Gerda Sp. z o.o.

[Polska] Wkładka bębenkowa profilowa WK M3 Z (zębatkowa)
2018-11-06

Prześlij ofertę znajomemu Dodaj ofertę do schowka

Mechanizm bębenkowych wkładek profilowych Gerda WK M3 posiada wiele konstrukcyjnych zabezpieczeń wzmacniających, które pozwalają stosować je do drzwi, w celu poprawy ich parametrów antywłamaniowych. Wkładki WK M3 oferowane są w szerokiej gamie wymiarów, co pozwala na dobranie odpowiedniej wkładki do niemal każdego rodzaju drzwi. Znormalizowane wymiary zapewniają ich prawidłową współpracę z każdym rodzajem zamków wpuszczanych. Do współpracy z zamkami nawierzchniowymi przeznaczone są wersje cylindryczne wkładki oznaczone symbolem Gerda RIM WK M3.
Wkładki bębenkowe profilowe WK M3 i cylindryczne RIM WK M3 są atestowane w klasie C, najwyższej klasie odporności na włamanie.

Dzięki zastosowaniu w konstrukcji wkładek profilowych Gerda WK M3 i cylindrycznych Gerda RIM WK M3 wielu zabezpieczeń antywłamaniowych (kulki łożyskowe, igły przeciwwywierceniowe, zastawki specjalne) są odporne na próby otwarcia wytrychem oraz na przewiercenie, nawet utwardzanym wiertłem. Ilość kombinacji wzoru klucza (znacznie wyższa niż wymagania normy w klasie C) gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i niepowtarzalność każdej wkładki. Wkładki WK M3 posiadają standardowo 5 kluczy w komplecie. Oferowane są jako symetryczne i asymetryczne w wielu wymiarach. Wykończenie powierzchni: mosiądz, nikiel.
Podstawą dorobienia klucza do wkładki WK M3 w Autoryzowanym Punkcie GERDA jest okazanie dołączonej do wkładki karty kodowej oraz jednego klucza z numerem kodowym identycznym jak na karcie.

Gwarancja na produkt wynosi: 12 miesiące.

Atestowane wkładki bębenkowe WK M3 Z wykonane są w standardowych wymiarach, istnieje jednak możliwość zamówienia wkładek WK M3 Z na specjalne zamówienie, we wszystkich wymiarach.
Odpowiedz na ofertę

 

Sprawdź oferty w kategorii: Bezpieczeństwo i Ochrona -> Zamki i zabezpieczenia antywłamaniowe

 
     
 

Gerda Sp. z o.o.

Ulica:Łopuszańska 49/53
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:02-232
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 3291030
Faks: +48 22 3291094

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Wojciech Izdebski
Telefon stacjonarny: +48 22 3291047
Odpowiedz na ofertę

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję